מיקום:
סוג נכס:
מצב הפרויקט:
מיקום:
סוג נכס:
מצב הפרויקט:

אביב הפודים 30

בלי לעמוד בפקקים, בלי לחפש חניה, מרחק הליכה מכל מה שצריך בשביל לנהל שגרת חיים שיש בה הכל: מגדל ׳הפודים׳ מביא אביב חדש לשכונת נחלת גנים השקטה ומציע לכם להתעורר מדי בוקר באזור הכי ירוק של רמת גן.

אביב הפודים 30

בלי לעמוד בפקקים, בלי לחפש חניה, מרחק הליכה מכל מה שצריך בשביל לנהל שגרת חיים שיש בה הכל: מגדל ׳הפודים׳ מביא אביב חדש לשכונת נחלת גנים השקטה ומציע לכם להתעורר מדי בוקר באזור הכי ירוק של רמת גן.

  • כתובת: רחוב הפודים 30, נחלת גנים רמת גן
  • סה״כ יחידות דיור: 111
  • כתובת משרד מכירות: סוקולוב 23, רמת גן
  • מספר בניינים: 1
  • מספר קומות: 20
  • אדריכלים: רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים
  • יזמים: אביב ייזום וסער שקד

אלו אולי הפארקים, העצים והגינות. זו אולי הקרבה יוצאת הדופן לבתי הספר, גני הילדים והמכולת השכונתית. או שבכלל האפשרות לבחור מדי בוקר באיזה בית קפה תרצו להתחיל את היום שלכם. מאיזו זווית שלא תסתכלו על זה – שכונת נחלת גנים ברמת גן מציעה את כל החבילה למשפחה.
הפרויקט נמצא כל כך קרוב למוסדות החינוך, כך שתוכלו ללוות את הילדים ברגל. את הכלב תוכלו להוציא לאחת מגינות הכלבים בשכונה ובסוף השבוע לפרוש שמיכה בפארק הירקון וליהנות מפיקניק בשמש. חובבי הקניות ייהנו מהקרבה לקניון איילון וקניון ביאליק, הנמצאים במרחק הליכה מהבית. קרוב לקווי האוטובוס והרכבת הקלה, רחוק מהפקקים והכי בבית שאפשר.
מגדל ׳הפודים׳ תוכנן ועוצב אדריכלית ע״י משרד האדריכלים ׳רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים׳. לפרויקט נבחרו  חומרי הגלם החדשניים ביותר בשוק, המשתלבים עם הסביבה הירוקה מצד אחד וזו האורבנית מהצד השני. המגדל המעוצב בן 20 קומות יעניק לדיירים איכות חיים שטרם נראתה בשכונה ויכלול לובי כניסה מפואר, מועדון דיירים, חניה תת קרקעית ומחסנים.
על עיצוב השטחים הציבוריים וחללי המגורים אמון מעצב הפנים הנודע דניאל חסון, בעל טביעת עין חדה ומוקפדת והרבה הקשבה לסביבה והאיכויות שהיא מביאה איתה. כלל הדירות בפרויקט נהנות ממרפסת מרווחת אל הנוף הפתוח, כזו שמכניסה מנה גדושה של טבע לתוך חלל הבית. מרחבים פתוחים, אוויר נקי ובריזה נעימה של סוף יום – כך בדיוק נראית איכות חיים. לא פלא, אם כך, שרמת גן דורגה במקום הראשון במדד איכות החיים (מתוך דוח הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 2019). יש בה כל מה שצריך וכל מה שאפשר לחלום עליו כדי לקרוא לה בית.

גלריית פרויקט

צרו איתנו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

ניווט מהיר

כל ההדמיות להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה.
כל הזכויות שמורת לקבוצת אביב. 2024 ©

הגשת קורות חיים

אנא מלאו את הפרטים שלכם והפנייה תועבר למחלקה המתאימה, במידה ורלוונטי ייצרו עמכם קשר

דפנה הרלב

מנכ״לית

בוגרת אוניברסיטת בר אילן בכלכלה ומנהל עסקים.
מכהנת כמנכ"ל קבוצת אביב מאז שנת 2001.
בתפקידה הקודם בקבוצת אביב כיהנה כסמנכ"ל כספים במשך למעלה מ-15 שנה.

דורון אביב

יו"ר דירקטוריון משותף

בוגר הפקולטה להנדסת בניין בטכניון בהצטיינות יתרה.
יו"ר קבוצת אביב מאז שנת 2001.
כיהן כמנכ"ל קבוצת אביב במשך למעלה מ-15 שנה.